+90 232 503 82 68
info@acar-gyo-holding.com
SANTRAL ÇALIŞMASI DEVAM ETMEKTEDİR.
Kemalpaşa /İzmir
ACAR GYO HOLDİNG Kemalpaşa Organize Lojistik Köy 359/25
Pazartesi-Cuma
08:00-18:00

Hakkımızda

2002 Yılında Acar İnşaat olarak İstanbul Ataşehir'de ltd şirketi olarak kuruldu. İnşaat proje taahhüt firması olarak bir çok başarılı projelere imza attı. 2017 yılında ARJ Holding Dubai firmasıyla ortaklık imzaladı. Almanya'nın büyük inşaat firmalarından LBS Landessparkasse ile Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri ile danışmanlık ortaklığı imzaladı.  İnşaat,gayrimenkul,petrol,kimya sektöründede var olmaya başladı. 2018 yılında ortaklı frma olarak ACAR İNŞAAT, ARJ HOLDİNG v, LBS LANDESSPARKASSE CTF SOLAR GmbH ve TRANSALL LOGİSTİC Group olarak ortaklığı başladı. Almanyanın en büyük Logistic Grubu ile İzmir Torbalıda Soğuk Hava Deposu ortaklığına başlamıştır. CTF Solar energy ile Türkiye ve Ortadoğu temsilcilik ortaklığına başlamıştır.

Neden Biz
Çünkü teknoloji çağında teknolojiyi kullanarak ileriye gitmek.
Misyonumuz
Gelişen teknoloji ile İnşaat,Gayrimenkul,Kimya, ve birçok sektörde var olmak misyonumuzdur.
Neler Yapariz
İnşaat Petrol Yapı Kimyasalları enerji ve logistic sektöründe inşaatlar ve projeler uygulamak ve proje danışmanlığı vermek

Tarihçemiz

 

2002 Yılında Acar İnşaat olarak İstanbul Ataşehirde ltd şirketi olarak kuruldu. İnşaat proje taahhüt firması olarak bir çok başarılı projelere imza attı. 2017 yılında ARJ Holding Dubai firmasıyla ortaklık imzaladı. Almanya'nın büyük inşaat firmalarından LBS Landessparkasse ile Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetleri ile danışmanlık ortaklığı imzaladı.  İnşaat,gayrimenkul,petrol,kimya sektöründede var olmaya başladı. 2018 yılında ortaklı frma olarak ACAR İNŞAAT, ARJ HOLDİNG, CTF SOLAR GmbH ve LBS LANDESSPARKASSE ve TRANSALL Germany olarak ortaklığı başladı.

 

iletişim
www.acar-gyo-holding.com
Bagdat Cad akl apt no 24 /2 maltepe
info@acar-gyo-holding.com
0232 503 82 68
Sayfalar
Üyelik
Üye listemize katılın yeni projelerimizden
haberdar olun